Archiwalny BIP Tworzenie komitetów wyborczych - Urząd Miejski w Nowym Mieście Lubawskim
☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Urząd Miejski w Nowym Mieście Lubawskim
Herb Urząd Miejski w Nowym Mieście Lubawskim

Piątek 29.05.2020

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Tworzenie komitetów wyborczych

Informacja o tworzeniu komitetu wyborczego partii politycznej w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, które zostaną zarządzone na dzień 16 listopada 2014 r.

Załącznik Nr 1 zawiadomienie o utworzeniu komitetu wyborczego partii politycznej.

Załącznik Nr 2 oświadczenie pełnomocnika wyborczego - partia.

Załącznik Nr 3 oświadczenie pełnomocnika finansowego - partie.

Informacja o tworzeniu koalicyjnego komitetu wyborczego w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, które zostaną zarządzone na dzień 16 listopada 2014 r.

Załącznik Nr 1 zawiadomienie o utworzeniu koalicyjnego komitetu wyborczego.

Załącznik Nr 2 oświadczenie pełnomocnika wyborczego - koalicje.

Załącznik Nr 3 oświadczenie pełnomocnika finansowego - koalicje.

Informacja o tworzeniu komitetu wyborczego stowarzyszenia lub organizacji społecznej w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, które zostaną zarządzone na dzień 16 listopada 2014 r.

Załącznik Nr 1 zawiadomienie o utworzeniu komitetu wyborczego stowarzyszania lub innej organizacji społecznej zamierzającego zgłaszać kandydatów tylko w jednym województwie.

Załącznik Nr 2 oświadczenie pełnomocnika wyborczego organizacji.

Załącznik Nr 3 oświadczenie pełnomocnika finansowego organizacji.

Załącznik Nr 4 zawiadomienie o utworzeniu komitetu wyborczego stowarzyszania lub innej organizacji społecznej zamierzającego zgłaszać kandydatów w więcej niż w jednym województwie.

Informacja o tworzeniu komitetu wyborczego wyborców w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, które zostaną zarządzone na dzień 16 listopada 2014 r.

Załącznik Nr 1 zawiadomienie o utworzeniu komitetu wyborczego wyborców zamierzającego zgłaszać kandydatów tylko w jednej gminie niebędącej miastem na prawach powiatu.

Załącznik Nr 2 oświadczenie o utworzeniu komitetu wyborczego wyborców zamierzającego zgłaszać kandydatów tylko w jednej gminie niebędącej miastem na prawach powiatu.

Załącznik Nr 3 oświadczenie pełnomocnika wyborczego komitetu wyborczego wyborców który zamierza zgłosić kandydatów tylko w jednej gminie niebędącej miastem na prawach powiatu.

Załącznik Nr 4 zawiadomienie o utworzeniu komitetu wyborczego wyborców zamierzającego zgłaszać kandydatów tylko w jednym województwie.

Załącznik Nr 5 oświadczenie o utworzeniu komitetu wyborczego wyborców zamierzającego zgłaszać kandydatów tylko w jednym województwie.

Załącznik Nr 6 oświadczenie pełnomocnika wyborczego.

Załącznik Nr 7 oświadczenie pełnomocnika finansowego.

Załącznik Nr 8 wykaz obywateli popierających utworzenie komitetu wyborczego wyborców.

Załącznik Nr 9 zawiadomienie o utworzeniu komitetu wyborczego wyborców zamierzającego zgłaszać kandydatów w więcej niż w jednym województwie.

Załącznik Nr 10 oświadczenie o utworzeniu komitetu wyborczego wyborców zamierzającego zgłaszać kandydatów w więcej niż w jednym województwie.

Wytworzył:
Dariusz Sobaszkiewicz
(2014-08-28)
Udostępnił:
Mirosław Jeznach
(2014-08-28 08:54:08)
Ostatnio zmodyfikował:
Mirosław Jeznach
(2014-08-28 09:36:34)
 
 
ilość odwiedzin: 3830185

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X
Archiwalny BIP